China SD-T3MAG145 Prodhues dhe Furnizues | ShengDa

Produktet tona

SD-T3MAG145

Përshkrim i shkurtër:

Pjesa No.:SD-T3MAG145

Lloji i Produktit: 26-28MHz CB Mobile  Antena

Vendi i origjinës: Fujian Quanzhou

Kushtet e pagesës: TT ose Western Union ose Paypal

Brand Name: ShengDa


Detail Product

Pjesë këmbimi Informacion

27MHz  CB Mobile Antenna

specifikimet elektrike
Frekuente (MHz)

26-28MHz

Impedancë (ohm)

50

Shtim (Dbi)

2.0dBi

polarizim

vertikale

rrezatim

omni

VSWR

<1.5

Mbrojtja Lighting

Ground drejtpërdrejtë

fuqia maksimale të dhëna (W)

150W

 

specifikimet mekanike
Connector

PL259

lartësi

740mm

Mount Lloji

Base magnetike

material

Cupper, çeliku Stainless

Cable Length / Lloji

4 m / RG58 BA

peshë

0.4Kg

temperatura operativ (℃)

-40 ~ 80

artikuj

sasi

Antena

1pcs

Cable Length / Lloji  4 m / RG58 BA
 Connector  1pcs
  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    HOT-SHITJE PRODUCT

    Cilësia e parë, Siguria garantuar